Szumy po Gentamecynie....:(((

Szumy po Gentamecynie....:(((

Postprzez przemek Pt, 28 marca 2014, 20:30

Witam. Jestem tutaj nowy od 3 tygodni nie potrafie sobie poradzić z szumami w uszach. Zaczeło się od tego że lekarz przepisał mi gentamecyne....wziołem tylko dwie dawki i zaczęło mi szumieć w uszach ehh byłem u laryngologa i biore teraz betaserc rano i wieczorem, neotrolil rano i vicebrol rano i wieczór. Nic mi to nie pomaga nie wiem co zrobić... spać nie mogę, nie potrafie się koncetrować i cały czas o tym mysle.... cały czas jestem nerwowy....Proszę o jakąkolwiek pomoc...Pozdrawiam Przemek
przemek
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 22 marca 2014, 23:38

Re: Szumy po Gentamecynie....:(((

Postprzez Dorota So, 29 marca 2014, 09:06

Hej, w początkowej fazie szumów betaserc jest jak najbardziej wskazany i najczęściej stosowany.
Dbaj o to by przez cały dzień i noc towarzyszył ci jakikolwiek dźwięk. W zależności od tolerancji, może to być radio.
Wskazany jest chillout o ton cichszy niż twój szum.
To co możesz teraz zrobić sam to nie "wsłuchiwać" się w szum a w inne otaczające cię dźwięki.
Jeżeli nie zaszły zmiany chorobowe w uszach i ich okolicach, to wykaże badanie laryngologiczne,poradzisz sobie z szumem.
Napisz proszę po tygodniu, od zastosowanie się do mojej rady, o swoich odczuciach.
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: Szumy po Gentamecynie....:(((

Postprzez przemek So, 26 kwietnia 2014, 01:51

Byłem na badaniu słuchu wszystko wyszło dobrze, słuchu mi nie uszkodziło....szumy jak miałem tak są...ehhhh:((((
przemek
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 22 marca 2014, 23:38


Powrót do Moje leczenie

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron